czwartek, 7 lipca 2011

Błogosławiony bogacz

Wygląda na to, że nawet w samym środku sezonu ogórkowego może się otworzyć róg obfitości. Dwa tygodnie po premierze "Jestem legendą" pojawia się oto na rynku kolejny mój audiobook, tym razem opublikowany przez Wydawnictwo WAM, pod tytułem "BŁOGOSŁAWIONY BOGACZ. Dlaczego Bóg chce, żebyś był wolny i bogaty".
Znajdziesz tu nauczanie, które skierowałem do ludzi biznesu ze Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent" na wiosnę tego roku. Mówię o uniwersalnych prawach, jakie Bóg ustanowił we wszechświecie, o Bożym pragnieniu, byśmy już na tym świecie żyli w obfitości i radości, a także przedstawiam konkretne, zawarte w Piśmie Świętym porady, które pomogą ci rozpoznać i rozwijać pasje, zarządzać swoim majątkiem aż do uzyskania pełnej wolności finansowej oraz obudzić w sobie ducha przedsiębiorczości i pomysłowości w taki sposób, by wszystko, czymkolwiek się zajmujesz i co ma dla Ciebie wartość - rodzina, więzi uczuciowe, przedsięwzięcia, twórczość, marzenia - nabrało wreszcie realnych kształtów, a kiedy tak się stanie, by wyglądało tak jak sobie tego naprawdę życzysz.

Dostaniesz do ręki masę materiału: bite 6 i pół godziny skutecznej inspiracji bez ruszania się z domu i za jedyne 18.89 zł.

Jeśli twoje życie zadowala Cię już w pełni i pod każdym względem, to chyba stać Cię na to, żeby nie kupować tego audiobooka i tylko uśmiechnąć się na myśl o tym, ile korzyści przyniesie on teraz innym ludziom. Ale jeśli uważasz, że wciąż jeszcze możesz się czegoś nauczyć, o coś się wzbogacić i urosnąć, to... wiesz, co zrobić - wciąż się przy tym coraz bardziej uśmiechając ;)


7 komentarzy:

 1. No to na pewno coś dla mnie ! :) Jeśli już sama zapowiedź brzmi tak intrygująco, obiecująco, że teraz coś tam w sercu samo się raduję i rośnie, to co będzie po przesłuchaniu i zastosowaniu :D
  Nie mogę się doczekać !

  OdpowiedzUsuń
 2. To teraz pozostaje mi czekać na listonosza z obiema płytami i wierzyć, że to tak dobra inwestycja, jak myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakże cieszy mnie kolejna płyta Ojca :) A może coś z treningu motywacyjnego? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie zakupiłem. Zdecydowanie polecam. Zdecydowanie warto.
  Fabbs DZIĘKI!
  ...trening motywacyjny to dobry pomysł na kolejne materiały... . Wiesz, żeby pracować tak, jakbys właśnie wstał od Stołu Pańskiego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nurtuje mnie jedna kwestia: Jezus zgodził się być ostatnim z ostatnich i nie miał gdzie złożyć głowy oraz mówił sprzedaj wszystko co masz.
  Czy ta kwestia jest wyjaśniona w nagraniach? Bo trochę to nie pasuje do bogactwa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczesc Boze.
  Ojcze Fabianie, dlaczego w dzisiejszych czasach kiedy: Apple zmienil logo iTunes zeby dac przyklad ze CD to przezytek, a ja juz ponad rok temu wgralem wszystkie plyty CD na twardego gdzies w "chmurkach" i pozbylem sie tego medium zajmujacego mi miejsce i zbierajacego kurz, nie moge zaplacic i zciagnac pliku mp3 tylko musze zamawiac starozytny srebrny krazek? Mieszkam w Kanadzie i nie chce placic za przesylki morskie.

  Adam Rachwal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Adamie, zgadzam się, że czas najwyższy, żeby polskie wydawnictwa multimedialne zaczęły działać zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w tej dziedzinie. Trzeba zatem uderzać z tego rodzaju spostrzeżeniami do nich, bo im więcej takich głosów otrzymają, tym szybciej - ufam - cos z tym robią. Ja nie mam na to żadnego wpływu, bo każda moja publikacja należy do jakiegoś wydawcy zewnętrznego właśnie. Jedyne, co mogę zrobić, to również na nich naciskać oraz przy okazji przyszłych produkcji zdecydowac się na współpracę z kimś, kto najnowsze standardy technologiczne spełnia. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń