środa, 4 kwietnia 2012

Krzycz na cały głos! Nie przestawaj!

Dobra wiadomość!

Na początku marca głosiłem rekolekcje wraz z prof. Janem Andrzejem Kłoczowskim OP i bp Grzegorzem Rysiem w jezuickiej bazylice NSPJ w Krakowie. Z okazji Wielkiego Tygodnia portal Deon.pl postanowił udostępnić zapis tamtych konferencji on line. Posłuchać można tutaj:

http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/pismo-swiete-rozwazania/art,966,krzycz-na-caly-glos-nie-przestawaj-2.html

Ale uwaga! Trzeba się z tym raczej spieszyć, bo wkrótce ponoć te streamy mają zniknąć. Polecam!
3 komentarze:

 1. dziękuję bardzo za tę konferencję:)
  ruszyła mną

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki wielkie za Ojca słowo!!! Pytanie zadane przez Ojca :Kim jest dla Ciebie Chrystus" rozjaśniło mi wiele i pokazało, kim ma być dla mnie Jezus i kim jest, gdy ..... Bardzo, bardzo Ojca konferencja pomogła mi w kolejnym etapie nawracania. Nie omieszkam wspomnieć o Jestem legenda, dzięki której odbyłam wzorowo rozmowę z pewną businesswomen - gdybym nie odsłuchała dzień wcześniej na pewno by nie było takiej wiele mi dającej rozmowy. Odnalazłam Boża obietnicę na swoje życie. I co najważniejsze tak uwierzyłam, ze Pan Bóg teraz tak działa, tak błogosławi jakby chciał nadrobić stracony przeze mnie czas ! Chwałą Panu i niech Bóg Ojca błogosławi w dalszej posłudze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio zaopatrzyłam się w płytę "W imię Jezusa możesz wszystko" . Podpisuję się pod komentarzem z okładki "2,5h genialnego gadania". Genialnego bo nie pozwalającego przejść obojętnie, budzącego skrajne reakcje od zaskoczenia, aprobaty po inspirujący do zastanowienia się sprzeciw. Dziękuję:)
  Pomyślałam uderzę z tą płytą do mojego kuzyna, który nazywając sprawy po imieniu wyje z tęsknoty za prawdziwą Miłością, ale jednocześnie wkłada ogromnie dużo wysiłku w to by się do tego nie przyznać. Śmierć za życia na własne życzenie. Facetowi do rozsądku może przemówić tylko facet więc już miałam niepostrzeżenie ją podrzucić ufając, że tym razem ciekawość zostanie wykorzystana zgodnie z Bożym zamysłem, ale zatrzymała mnie złowroga cisza :(. Co prawda nie objęła ona Twojego ojcze Fabianie nauczania, ale skutecznie zasiała niepokój, rozbudziła domysły i stała się pożywką dla tego, który doskonale porusza się w mętnej wodzie.
  Modlę się o stokrotne pomnażanie naszych talentów i o to aby ten kto "umi krzyczeć" wrócił do fechtunku, a długotrwałe milczenie pozostawił powołanym do tej służby:)
  Chwała Panu!

  OdpowiedzUsuń